Bistro

Spraw, by Twoja wizyta w Hotelu Marta nabrała wyjątkowego smaku. Odwiedź Gazowa 2 Bistro, klimatyczne miejsce, w którym mamy sprawdzony przepis na dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia.


Gazowa 2 Bistro to mieszczący się w tym samym budynku, co hotel, lokal oferujący znakomitą kuchnię. Nasze menu jest złożone przede wszystkim z klasycznych kulinarnych pozycji, przyrządzonych i podanych w nowoczesny sposób. To właśnie na styku nowoczesności i tradycji powstają pyszne potrawy przygotowywane z sezonowych, świeżych, specjalnie wyselekcjonowanych przez Szefa kuchni składników. Każda z nich jest tworzona po to, by odwiedzający Bistro Gość mógł nie tylko zaspokoić apetyt, ale również nasycić niezwykłymi doznaniami swoje wszystkie zmysły.


Stawiamy na wyjątkowość. Dlatego poza znakomitą kuchnią, znajdą u nas coś dla siebie również miłośnicy rzemieślniczych alkoholi. Współpracujemy z browarami, które tworzą piwa cechujące się unikatowym smakiem, będącym wynikiem starannego procesu produkcji i dobrania odpowiednich komponentów.


Gazowa 2 Bistro to także szeroka karta win, stworzona przez osoby, dla których bukiety, smaki i pochodzenie tych trunków nie mają żadnych tajemnic.
Nad całością czuwa Szef Kuchni Tomasz Łękawski, człowiek pełen pasji, który kuchenne szlify zdobywał szefując m.in. lokalowi należącemu do restauratorki znanej z przeprowadzania rewolucji.


Zapraszamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij